
Led прожектор акумуляторний, Ліхтар переносний для кемпінгу з акб, Настільний прожектор ліхтар BM-77
- Немає в наявності
- Код: gx94669
626 ₴
- +380 (77) 100-30-10Менеджер
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📌 Led прожектор акумуляторний, Ліхтар переносний для кемпінгу з акб, Настільний прожектор ліхтар BM-77
💎 Сучасні ліхтарики, що працюють на основі світлодіодів, вже повністю витіснили з ринку класичні ліхтарі з лампами розжарювання.
💎 Сьогодні користувачі висувають досить серйозні вимоги до ліхтариків, адже хочеться, щоб такий пристрій не підвів у найвідповідальніший момент.
💎 Переваги:
💎 Має величезний ресурс роботи. Дана модель ліхтарика здатна опрацювати від 30 до 50 тисяч годин. Все тому, що як джерело світла виступає світловий діод.
💎 Споживає мінімальну кількість енергії, завдяки чому може довго працювати без підзарядки.
💎 Має компактні розміри, а тому його можна брати з собою в подорожі, на рибалку і навіть просто постійно носити в кишені або рюкзаку.
💎 Стійкий до ударів. Ліхтар компанії Hlv L811-20W-COB-1W зовсім не боїться ударів, вібрацій і навіть падінь.
💎 Режими роботи:
- ☑️ Максимальний: COB 100%
- ☑️ Стробоскоп
- ☑️ Енергозберігаючий: 1 W;
- ☑️ Середній: COB 50%;
💎 Характеристики:
- ☑️ Матеріал: Пластик + метал;
- ☑️ Колір світіння: білий 5000К;
- ☑️ Поворотна ручка-підставка;
- ☑️ Живлення: 2 акумулятори 18650 мАг або 3 батареї AA;
- ☑️ Тип живлення: акумуляторний;
- ☑️ Кількість діодів: ( COB + 1 W);
- ☑️ Функція Power Bank зі світлодіодною індикацією рівня заряду.
- ☑️ Розміри: 172 х 125 х 46 мм;
- ☑️ Тип діода: COB;
💎
💎 Комплектація:
- ☑️ Кабель USB-microUSB;
- ☑️ Прожектор L811-20W-COB-1W;
- ☑️ 2 акумулятори типу 18650;
- ☑️ Пакувальна коробка.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості ліхтаря | Зарядка для телефону |
| Стан | Новий |
| Тип діода | COB |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 17.2 см |
| Режими роботи ліхтаря | Середній, Інтенсивний, Миготливий |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товар | Ліхтар-світильник акумуляторний кемпінговий USB, Портативний ліхтар-зарядка для кемпінгу MP-65 |
| Товщина | 4.6 см |
| Ширина | 12.5 см |
- Ціна: 626 ₴










