
Штативи для предметної зйомки Tripod DK-3888, Штатив вертикального знімання, Штатив для блогера HA-83
- В наявності
- Код: f744u8n9
311 ₴
+380 (77) 100-30-10
Менеджер
- +380 (77) 100-30-10Менеджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📣 Штативи для предметної зйомки Tripod DK-3888, Штатив вертикального знімання, Штатив для блогера HA-83
💎 Трипод триногу штатив DK-3888 з пультом Bluetooth та тримачем для телефону дозволить вам отримати знімки та відеоролики найвищої якості. Завдяки мікроліфту ви зможете налаштувати потрібну вам висоту. Ніжки оснащені спеціальними гумовими накладками із металевими шипами. Завдяки їм забезпечується максимальна стійкість на слизьких поверхнях.
💎 В якості матеріалу для штатива виступає міцний та легкий сплав. У комплект поставки входить бездротовий пульт дистанційного керування. Він підключається через канал Bluetooth. Радіус дії пульта 10 метрів. Це дозволить вам зробити групове фото, або зняти відео без будь-якої допомоги.
💎 Характеристики DK-3888:
- ⭐ Кріпильний гвинт: 1/4″
- ⭐ Матеріал: алюміній
- ⭐ Кут повороту по горизонталі: 360 градусів.
- ⭐ Кількість секцій: 4 шт.
- ⭐ Кут повороту по вертикалі: 90 градусів.
- ⭐ Максимальне навантаження на штатив: 1 кг.
- ⭐ Тип: Штатив-трипод
💎 Особливості та функції:
- ⭐ Виготовлений з легкого та міцного сплаву алюмінію.
- ⭐ Секції фіксуються кліповими замками, середня розтяжка забезпечує додаткову стійкість.
- ⭐ Обладнаний міхуровим рівнем та пластиковою рукояткою для зручного панорамування.
- ⭐ Може працювати через Bluetooth.
- ⭐ Штатив дуже компактний у складеному вигляді завдяки ногам із 4 секцій.
💎 Габарити та вага
- ⭐ Максимальний діаметр трубки: 16,8 мм.
- ⭐ Довжина у складеному вигляді: 34,5 см.
- ⭐ Робоча висота: 34,5 – 102 см.
- ⭐ Вага: 420 гр.
💎 Комплектація
- ⭐ Пульт ДК
- ⭐ Кріплення для смартфонів
- ⭐ Штатив
- ⭐ Скоба
- ⭐ Упаковка




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 102 см |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Тип | Штатив |
| Товар | Штатив професійний Tripod DK-3888, Штатив з горизонтальним кріпленням камери HA-83 |
- Ціна: 311 ₴










