
Пилосос Vilgrand VVC2244R TE-62
- Немає в наявності
- Код: 4746st3j
3 748 ₴
+380 (77) 100-30-10
Менеджер
- +380 (77) 100-30-10Менеджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🛡️ Пилосос Vilgrand VVC2244R TE-62
✨ Пилосос для сухого прибирання ViLgrand VVC2244R – просте та надійне рішення для підтримки чистоти в будинку. Дана модель має хорошу потужність і збалансовану систему фільтрації. Тканинний багаторазовий пилозбірник відмінно піддається очищенню та пранню та прослужить Вам не один рік. Практичні змінні насадки для одягу та меблів допоможуть Вам у прибиранні будь-якої поверхні чи речі. Регулювання швидкості – відмінне рішення, що допомагає регулювати потужність всмоктування залежно від поверхні, паркет або густий ковролін.
✨ Характеристики:
- ✅
Фільтр: HEPA
- ✅
Регулювання: На корпусі
- ✅
Об’єм пилозбірника, л: 4
- ✅
Бренд: Vilgrand
- ✅
Тип: Мєшковий
- ✅
Харчування: Мережа
- ✅
Покриття: Паркет, Лінолеум, Ламінат, Ковролін, Ворсистий килим, Плитка
- ✅
Тип трубки: Сталева телескопічна
- ✅
Потужність, Вт: 2200
- ✅
Довжина кабелю, м: 5
- ✅
Вага, кг: 4.5 кг
- ✅
Призначення: Сухе прибирання
- ✅
Функції: Індикатор заповнення пилозбірника, Можливість вертикального зберігання, Місце зберігання шнура живлення
- ✅
Габарити (ВхШхГ), див: 39х29х22
- ✅
Колір: Помаранчевий
- ✅
Рівень шуму, дБ: 74

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Пилосос Vilgrand VVC2244R CY-55 |
- Ціна: 3 748 ₴



