
Акумуляторна пила для нарізки дров, Професійна пила для деревообробки заготівлі дров на дачі OS-25
- Немає в наявності
- Код: k979q43
2 476 ₴
+380 (77) 100-30-10
Менеджер
- +380 (77) 100-30-10Менеджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Акумуляторна пила для нарізки дров, Професійна пила для деревообробки заготівлі дров на дачі OS-25
🎯 Акумуляторна ланцюгова міні-пилка KRAFFTEC Model:6″ використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев’яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага та компактні розміри забезпечують комфортну та акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
🎯 >
- 🔘 Низький рівень шуму
- 🔘 Мала вага та невеликі розміри
- 🔘 Міцний корпус
- 🔘 Захистний кожух
🎯 Характеристика:
- 🔘 Крок ланцюга: 1/4″
- 🔘 Ємність АКБ: 4000 мАч
- 🔘 Напруга АКБ: 36 В-2шт
- 🔘 Швидкість ланцюга: 5,8 м/сек
- 🔘 Довжина шини: 150 мм.
- 🔘 Тип акумулятора: Li-Ion
🎯 Комплектація:
- 🔘 Посібник користувача
- 🔘 Дві батареї
- 🔘 Пластиковий кейс
- 🔘 Ключ для монтажу шини та ланцюга
- 🔘 Зарядний пристрій
- 🔘 Акумуляторна міні пила
🎯 Акумуляторний секатор KRAFFTEC Model:2.5 Specification – високоякісний продуктивний інструмент для догляду за садом, який застосовується для обрізання гілок дерев та чагарників завтовшки до 25 мм
🎯 Особливості:
- 🔘 гострі ножі, виготовлені з високоміцної сталі
- 🔘 Гнучкий у використанні, легко обертати, безпечний та надійний, простий в обслуговуванні, легко обслуговувати
- 🔘 Якість обрізки може відповідати всім садівницьким вимогам, повна відсутність люфту при зсуві.
- 🔘 Розумний перемикач для запобігання травмам, натисніть перемикач двічі в швидкій послідовності під час запуску
- 🔘 Практично безшумна робота
- 🔘 Висока якість + висока ефективність


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krafftec |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина пропилу, (мм) | 150 |
| Довжина шини | 150 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електропилка для дров KRAFFTEC, Пила для обрізання гілок Ланцюгова пила швидкого обрізання дерев SW-75 |
- Ціна: 2 476 ₴










