
Плита електрична настільна електроплитка, Плита переносна для дому, Маленькі електричні плити GH-58
- В наявності
- Код: 93h9oe26
812 ₴
+380 (77) 100-30-10
Менеджер
- +380 (77) 100-30-10Менеджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🏆 Плита електрична настільна електроплитка, Плита переносна для дому, Маленькі електричні плити GH-58
📌 Електропліта Vilgrand— компактна та зручна настільна плита, ідеально підходить для дачі, офісу чи невеликої кухні. Потужність 1500 Вт забезпечує швидке нагрівання та ефективне приготування їжі.
🏆 Характеристики:
- 🔘 Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- 🔘 Кількість конфорок: 1
- 🔘 Тип управління: поворотні перемикачі
- 🔘 Потужність: 1500 Вт
- 🔘 Виробник: Vilgrand
- 🔘 Кількість рівнів потужності: 5
- 🔘 Тип: плита електрична

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Якісна настільна електроплита, Електрична плитка одноконфоркова, Портативна плита електро FQ-39 |
- Ціна: 812 ₴



