
Плита електрична настільна електроплитка Vilgrand VHP162D 2000Вт, Компактна настільна плита FS-31
- В наявності
- Код: 5914ye61
1 406 ₴
+380 (77) 100-30-10
Менеджер
- +380 (77) 100-30-10Менеджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📝 Плита електрична настільна електроплитка Vilgrand VHP162D 2000Вт, Компактна настільна плита FS-31
⚡ Плита настільна ViLgrand VHP 162D Black – компактна, проста у використанні, має зручне механічне керування. Електроплита в елегантному дизайні – відмінне рішення як додаткової варильної панелі на дачі або в будинку, так і як окрема електрична плита на невеликій кухні.
⚡ Достоїнствами даної електроплити є компактний розмір, сучасний ергономічний дизайн, широкий тен, 1000 + 1000, діаметр 145 мм, невелика вага, що робить її дуже мобільною. Корпус електроплити виготовлений із нержавіючої сталі.
⚡ Купити настільну плиту ViLgrand VHP 162D Gray можна, оформивши замовлення на нашому сайті або за телефоном.
📝 Характеристики:
- ☑️ Габаритні розміри виробу: 500×310×90 мм.
- ☑️ Номінальна напруга: 220&240 В
- ☑️ Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
- ☑️ Кількість конфорок: 2
- ☑️ Потужність правої конфорки: 1000.
- ☑️ рівнів потужності: 4
- ☑️ Довжина кабелю живлення: 80
- ☑️ Загальна потужність: 2000
- ☑️ Товщина панелі: 0,4 мм
- ☑️ Номінальна частота: 50–60 Гц
- ☑️ Потужність конфорки: 1000.
- ☑️ Вага нетто: 2,34
- ☑️ Діаметр конфорок: 145+145 мм


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електроплита двоконфоркова настільна компактна Vilgrand VHP162D 2000 Вт, Надійна кухонна плита FS-31 |
- Ціна: 1 406 ₴








