
Кошик сервірувальний для картоплі фрі та снеків 14х10,5х6,5 см Сріблястий HP-19-8
- Немає в наявності
- Код: HP-19-8
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (77) 100-30-10
Менеджер
- +380 (77) 100-30-10Менеджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний сервірувальний кошик для фрі та снеків стане незамінним аксесуаром для оригінальної подачі улюблених закусок. Виготовлений з нержавіючої сталі, він поєднує вишуканий вигляд з міцністю і довговічністю. Компактний розмір і зручна форма дозволяють подавати картоплю фрі, чіпси або інші закуски. Основні характеристики: Матеріал: нержавіюча сталь; Розмір: 14х10,5х6,5 см; Висота з ручкою: 12 см; Глибина: 6,5 см; Товщина дроту: 0,5 мм. Кошик має оптимальні розміри 14×10×6 см, що робить його універсальним як для домашнього використання, так і для закладів харчування. Гальванічне покриття захищає поверхню від зносу і забезпечує стійкість до впливу вологи, зберігаючи презентабельний вигляд навіть після тривалого використання. Завдяки легкому догляду та оригінальному дизайну цей кошик стане яскравим акцентом на вашому столі, додаючи нотку сучасності та естетики в сервірування страв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongjing |
| Висота | 6.5 см |
| Довжина | 14 см |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 10.5 см |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Використання в мікрохвильовці | Немає |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість ярусів | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Да |
| Зберігання в морозильній камері | Немає |
| Зберігання в холодильнику | Да |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 139 ₴





