
Ручна праска для одягу Sokany парова 1800 Вт SK-11022
- Немає в наявності
- Код: SK-11022
967 ₴
+380 (77) 100-30-10
Менеджер
- +380 (77) 100-30-10Менеджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парова праска це потужний пристрій, який забезпечує швидке та ефективне розгладжування завдяки парі та функції парового удару. Основні характеристики праски включають високу потужність 1800 Вт, що гарантує швидке нагрівання та ефективне прасування. Керамічне покриття підошви забезпечує плавне ковзання по тканині, а система постійної подачі пари робить процес прасування більш рівномірним та ефективним. Основні характеристики праски розмір 26х11х13 см; потужність 1800 Вт; об'єм резервуара для води 190 мл; довжина шнура живлення 1.4 м; матеріал підошви праски – кераміка. Зручна ручка та ергономічний дизайн забезпечують комфорт під час використання праски. За допомогою праски Sokany ви зможете легко справлятися з будь-якими завданнями по прасуванні, забезпечуючи ідеальний вигляд гардероба.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.78 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Протикраплинна система | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова технологія | Немає |
| Вертикальне відпарювання | Немає |
| Висота | 13 см |
| Глибина | 26 см мм |
| Жолобок для ґудзиків | Да |
| Захист від накипу | Да |
| Матеріал підошви праски | Металокераміка |
| Об'єм резервуара для води | 0.19 л |
| Паровий носик | Да |
| Постійне подавання пари | Да |
| Регулювання подавання пари | Да |
| Складана ручка | Немає |
| Сухе прасування | Да |
| Тип | Побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція автовимкнення | Да |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 967 ₴







