
Бездротові машинки для стрижки легкі VGR, Чоловічий набір для стрижки волосся бездротовий MB-12
- В наявності
- Код: 2ok9745
1 092 ₴
- +380 (77) 100-30-10Менеджер
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Бездротові машинки для стрижки легкі VGR, Чоловічий набір для стрижки волосся бездротовий MB-12
🔹 Машинка для стрижки VGR V-696 з ТУРБО режимом це високоякісний триммер, яким Ви легко можете стригти волосся голови і бороду отримуючи від процесу задоволення.
🔹 Також хотілося б поділитися, що таке бренд VGR. VGR це завод у Китаї, який спеціалізується саме на виробництві продуктів для стрижки та укладання волосся та славиться якістю своєї продукції. Дуже важливо, що на виробництві ефективно перевіряють якість продукції, в результаті чого клієнт отримує високоякісний продукт, а ми вже отримали величезну кількість вдячних клієнтів.
🔹 Комплектація:
- ⭐ 4 насадки для стрижки 3/6/9/12 мм;
- ⭐ USB-кабель для підзарядки;
- ⭐ підставка для заряджання;
- ⭐ масло;
- ⭐ Заводська упаковка;
- ⭐ інструкція англійською мовою;
- ⭐ Щітка для очищення;
- ⭐ машинка для стрижки;
🔹 Характеристики:
- ⭐ регулювання леза 0,8-2 мм
- ⭐ Безпечна зарядка від пристроїв потужністю 5V 1A;
- ⭐ Час роботи від АКБ до 300 хвилин;
- ⭐ Турбо режим – так
- ⭐ Час заряджання: 3,5 години;
- ⭐ Потужність акумулятора 2500 mAh;
- ⭐ Тип акумулятора: Li-Ion;
- ⭐ Заряджання від USB;
🔹 Рекомендуємо заряджати зарядним пристроєм з напругою не більше 5V 1 A, тому що потужніші зарядні пристрої (пристрої швидкої зарядки) можуть нашкодити (вивести з ладу) Вашому електронному пристрою.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинки для стриження професійні машини, Професійний бездротовий тример JP-57 |
- Ціна: 1 092 ₴










