
Електричні обігрівачі для квартири ViLgrand VF2017 2000Вт, Побутовий тепловентилятор обігрівач для дому ZI-39
- Немає в наявності
- Код: t1854q9
724 ₴
+380 (77) 100-30-10
Менеджер
- +380 (77) 100-30-10Менеджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

👉 Електричні обігрівачі для квартири ViLgrand VF2017 2000Вт, Побутовий тепловентилятор обігрівач для дому ZI-39
💎 Стильний корпус виконаний з міцного негорючого пластику і не схильний до деформацій. Потужності обігрівача 2000 Вт достатньо для того, щоб обігріти кімнату площею до 20 м2. Але якщо стало жарко – є режим половинної потужності 1000 Вт.
💎 Обігрівач має захист від перегріву.
- ✅ Додаткові характеристики:Режими потужності:1000/2000 Вт, Індикатор роботи, Захист від перегріву
- ✅ Країна реєстрації бренду:Україна
- ✅ Гарантія:24 місяці
- ✅ Режим роботи:Обігрів, Охолодження
- ✅ Виробник:ViLgrand
- ✅ Габарити в упаковці (ВхШхГ):27х22х13 см
- ✅ Вага в упаковці:1 кг
- ✅ Колір:Бежовий
- ✅ Площа обслуговування, кв. м:20
- ✅ Ручка:Є
- ✅ Вага:0,86 кг
- ✅ Монтаж:Настільний, Підлоговий
- ✅ Призначення:Побутовий
- ✅ Потужність, Вт:2000
- ✅ Нагрівальний елемент:ТЕН
- ✅ Комплектація:Обігрівач, Інструкція
- ✅ Країна-виробник:Китай
- ✅ Вигляд нагрівального елемента:Спіральний


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г |
| Товар | Портативний вентилятор для обігрівання, Якісний підлоговий нагрівач для дому ZI-39 |
- Ціна: 724 ₴





