
Електричний обігрівач для офісу, Побутовий обігрівач для квартири, Вітродуйка кімнатна TG-68
- Немає в наявності
- Код: p68733me
1 074 ₴
+380 (77) 100-30-10
Менеджер
- +380 (77) 100-30-10Менеджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Електричний обігрівач для офісу, Побутовий обігрівач для квартири, Вітродуйка кімнатна TG-68
✨ Стильний корпус виконаний з міцного негорючого пластику і не схильний до деформацій. Потужності обігрівача 1500 Вт достатньо для того, щоб обігріти кімнату площею до 15 м2. Але якщо стало жарко – є режим половинної потужності 750 Вт.
✨ Обігрівач має захист від перегріву, терморегулятор та три режими роботи.
- ☑️ Ручка:Є
- ☑️ Вигляд нагрівального елемента:Керамічний
- ☑️ Площа обслуговування, кв. м:15
- ☑️ Додаткові характеристики:Режими потужності:750/1500 Вт, Захист від перегріву
- ☑️ Комплектація:Обігрівач, Інструкція
- ☑️ Габарити в упаковці (ВхШхГ):23х18х16,5 см
- ☑️ Монтаж:Настільний, Підлоговий
- ☑️ Країна-виробник:Китай
- ☑️ Потужність, Вт:1500
- ☑️ Вага:0,84 кг
- ☑️ Країна реєстрації бренду:Україна
- ☑️ Колір:Білий/Чорний
- ☑️ Нагрівальний елемент:Керамічний
- ☑️ Призначення:Побутовий
- ☑️ Гарантія:24 місяці
- ☑️ Режим роботи:Обігрів, Охолодження
- ☑️ Виробник:ViLgrand
- ☑️ Вага в упаковці:0,94 кг


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г |
| Товар | Нагрівач із вентилятором 2 квт, Електрична дуйка тепловентилятор 2 квт, Тепловентелятор 2 кв TG-68 |
- Ціна: 1 074 ₴






