
Пилосос мішковий VILGRAND VVC2244W ZV-45
- Немає в наявності
- Код: 5q1255h
3 670 ₴
- +380 (77) 100-30-10Менеджер
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📰 Пилосос мішковий VILGRAND VVC2244W ZV-45
👉 Надійний, компактний та маневрений пилосос – відмінний варіант для сухого прибирання твердої підлоги, килимових покриттів, меблів та одягу. Потужний, але не шумний мішковий (4) пилосос дозволяє швидко та якісно проводити щоденне прибирання приміщень у будинку, квартирі чи офісі, ретельно чистити килимові та текстильні вироби.
👉 У комплектацію входить набір спеціальних аксесуарів-насадок: велика комбінована щітка, середня меблева щітка, щілинна насадка та маленька щітка для одягу. За допомогою регулювання потужності на корпусі пристрою можна вибрати оптимальний режим, що підходить для догляду за конкретною поверхнею.
👉 Автоматичнаотка шнура, система фільтр-мішків та можливість увімкнення/вимкнення пилососа навіть ногою значно спрощують використання пилососа. Ергономічний дизайн пилососу відповідає модним тенденціям корисних девайсів, а яскравий колір корпусу створює бадьорий настрій під час обов’язкової роботи по дому.
👉 Характеристики:
- 🔘 Країна реєстрації бренду: Україна
- 🔘 Тип збирання: сухий
- 🔘 Регулювання потужності: на корпусі
- 🔘 Колір виробу: білий
- 🔘 Додаткові особливості
- 🔘 Вертикальне паркування
- 🔘 Рівень шуму: 74
- 🔘 Комплектація: пилосос, насадки, інструкція, гарантійний талон
- 🔘 Вага: 4.5
- 🔘 Довжина шнура: 5 м
- 🔘 Індикатор заповнення пилозбірника
- 🔘 Споживана потужність: 2200
- 🔘 Тип трубки: сталева телескопічна
- 🔘 Додаткові насадки: для меблів, для паркету, щілинна
- 🔘 Місце зберігання шнура живлення
- 🔘 Тип пилозбірника: мішковий
- 🔘 Габарити (ВхШхГ): 39 х 29 х 22
- 🔘 Обсяг пилозбірника,: 4
- 🔘 Габарити упаковки (ВхШхГ): 43.5 х 29 х 33
- 🔘 Вихідний фільтр: HEPA
- 🔘 Країна виробник: Китай
- 🔘 Вага в упаковці: 5.3


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Пилосос мішковий VILGRAND VVC2244W TE-30 |
- Ціна: 3 670 ₴




