
Комфорочна електроплита, Кухонна плита для маленької кухні, Побутова настільна плита для дому VH-66
- Немає в наявності
- Код: 6d8q242
464 ₴
- +380 (77) 100-30-10Менеджер
🔝 Комфорочна електроплита, Кухонна плита для маленької кухні, Побутова настільна плита для дому VH-66
💎 Не у кожного є можливість та необхідність встановлення повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як RAF – 8010A , ви зможете запросто приготувати собі їжу на поточний день.
💎 >
💎 Плиту RAF – 8010A можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення . Плита має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача.
💎 Емалеве біле покриття плити RAF – 8010A додає їй привабливості в очах тих користувачів, які надають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
💎 Характеристики:
- 🔸 Управління: механічне;
- 🔸 Покриття робочої поверхні: емаль;
- 🔸 Розмір плити 210x210x40 мм
- 🔸 Розмір коробки 255x225x 60 мм.
- 🔸 Кількість конфорок: 1;
- 🔸 Кількість режимів: 5;
- 🔸 Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм
- 🔸 Харчування: 220V;
- 🔸 Прогумовані ніжки;
- 🔸 Надійне покриття, зручне для чищення;
- 🔸 Світловий індикатор (увімкнення/вимкнення);
- 🔸 Потужність конфорки: 1000 Вт;
- 🔸 Вага: 1,2 кг;
💎 Комплектація:
💎 * Електроплита RAF 8010
* Заводська упаковка
💎 Характеристики:
- 🔸 Вигляд плити – Настільна
- 🔸 Розташування конфорок – квадрат
- 🔸 Тип управління – Механічне
- 🔸 Ширина – 210мм
- 🔸 Колір корпусу – Білий
- 🔸 Загальна кількість конфорок – 1
- 🔸 Варкова поверхня – електрична
- 🔸 Покриття корпусу – емалева фарба
- 🔸 Глибина – 210мм
- 🔸 Споживана потужність – 1000Вт
- 🔸 Кількість електричних конфорок – 1
- 🔸 Висота – 40мм
- 🔸 Кількість режимів роботи – 5
- 🔸 Покриття варильної поверхні – емаль
- 🔸 Вага – 1,2кг
- 🔸 Стан – Новий




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плита для кухні диск RAF 8010A 1000 Вт, Комфоркова електроплита, Варильна настільна плита VH-66 |
- Ціна: 464 ₴










